Spoločemské šaty
Svadoné šaty
Doplnky

Doplnky

Ani s doplnkami k spoločenským šatám si viac nemusíte robiť starosti. Priamo v predajni vám nakombinujeme šaty s vhodnou bižutériou, kabelkou, štólou, kabátikom, kožušinkou, či so štýlovými rukávnikmi, a to všetko za odbornej asistencie nášho ochotného personálu.

Doplnky
Doplnky
Doplnky
Doplnky
Doplnky
Doplnky
Doplnky
Doplnky

Kontakt

AZ collection s.r.o. Instagram Instagram
Obchodná 66
811 06 Bratislava
 
Tel.: 0904 / 920 020
Mail:    shop@azcollection.sk
Web:    www.azcollection.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pia:    10:00 - 18:30
Sobota:   9:30 - 13:00
Facebook: AZ collection

Mapa

Informácie k doprave.
PARKOVANIE v Tatracentrum.

Spolocenske saty Bratislava

Šaty na stužkovú

Nastal čas, keď sa každým dňom viac a viac približuje neopakovateľné obdobie pre maturantov – stužková. Stužková slávnosť je jedinečná udalosť v živote mladého človeka a preto sa k nej pristupuje s určitou dávkou dôležitosti. Otázkou aké šaty si mam vybrať na stužkovú, sa v tomto období začína zaoberať každá mlada maturantka ,ktorá chce pôsobiť na stužkovej očarujúco a výnimočné. Z tohto dôvodu je vyber vhodných spoločenských siať na stužkovú pre nastávajúce maturantky veľmi dôležitý.

Nastal čas, keď sa každým dňom  viac a viac približuje neopakovateľné obdobie pre  maturantov – stužková. Stužková slávnosť je jedinečná udalosť v živote mladého človeka a preto sa k nej pristupuje s určitou dávkou dôležitosti. Otázkou aké šaty si mam vybrať na stužkovú, sa v tomto období  začína zaoberať každá mlada maturantka ,ktorá chce pôsobiť na  stužkovej očarujúco  a výnimočné. Z tohto dôvodu je vyber  vhodných spoločenských siať na stužkovú pre  nastávajúce maturantky veľmi dôležitý.
čítať ďalej ››