Spoločemské šaty
Svadoné šaty
Doplnky

Šaty na stužkovú

Nastal čas, keď sa každým dňom viac a viac približuje neopakovateľné obdobie pre maturantov – stužková. Stužková slávnosť je jedinečná udalosť v živote mladého človeka a preto sa k nej pristupuje s určitou dávkou dôležitosti. Otázkou aké šaty si mam vybrať na stužkovú, sa v tomto období začína zaoberať každá mlada maturantka ,ktorá chce pôsobiť na stužkovej očarujúco a výnimočné. Z tohto dôvodu je vyber vhodných spoločenských siať na stužkovú pre nastávajúce maturantky veľmi dôležitý.

Módne ,dvojdielne šaty pozostávajúce zo sukne a topu

Módne ,dvojdielne šaty pozostávajúce  zo sukne a topu

Staré známe príslovie „šaty robia človeka“ platí pri stužkovej dvojnásobne. Ako si teda v skutočnosti vybrať správne šaty na stužkovú?

Máme pre Vás niekoľko tipov.

 

Šaty musia sedieť strihom

Či už vyberiete šaty romantické, trendy, netypické, elegantne, alebo vintage style, dbajte pri samotnom výbere na to akú mate postavu.

Šaty si pred samotnou kúpou poriadne vyskúšajte a uistite sa, že Vám sedia a cítite sa v nich pohodlne.

Extravagantné ,dlhé šaty z jemného sifónu zdobené kamienkami

Extravagantné ,dlhé šaty z jemného sifónu zdobené kamienkami

 

Šaty musia vystihovať charakter majiteľky

Ste nežná  a romantická, alebo extravagantná ,alebo drsná rockerka? Stužková rozhodne nie je udalosť ,kde by ste sa museli tváriť že ste niekto iný a cítili sa nepríjemne. Samozrejme určitú etiketu v podobe elegantného oblečenia a upraveného zovňajšku treba zachovať. Ste romantická a máte rada ružovú ,či púdrovu farbu? Nebojte sa staviť na princeznovské púdrové  ružové dlhé šaty. Ste naopak drsňáčka a nemáte rada ružovú? Tak v tom prípade stavte na tmavšie farby ako bordová ,kráľovská modrá alebo čierna. Športové typy často siahajú po šatách jednoduchších strihov, ktoré sú  pohodlné a menej zdobené.

Šaty splývavé, jednoduchého strihu bez zdobenia

Šaty splývavé, jednoduchého strihu bez zdobenia

 

Výstrih na šatách skôr decentný

Pri výbere samotného výstrihu na šatách sa držte starého -známeho „niekedy je menej viac“ a kúpte si také šaty, za ktoré sa v žiadnom prípade nebudete musieť pri pozeraní sa na video zo stužkovej hanbiť. Šaty s veľmi hlbokými výstrihmi prenechajme na iné udalosti. V súčasnosti sú veľmi žiadané šaty s výstrihom, ktorý prekrýva tyl, či čipka. Tyl na výstrihoch šiat môže byť čistý alebo ozdobený kamienkami, či výšivkou. Fantázii sa pri výbere vhodných šiat na stužkovú medze nekladú.

Obľúbene šaty vpredu krátke, vzadu dlhé s nariasenou sukňou

Obľúbene šaty vpredu krátke, vzadu dlhé s nariasenou sukňou

 

Vhodná dĺžka šiat na stužkovú

Jednou z najčastejšie diskutovaných tém  pri kúpe šiat na stužkovú, je ich dĺžka. Módny  trend je opäť dlhé šaty, ale žiadane sú aj krátke šaty, avšak mini šaty sa na stužkovú nehodia. Povedzme si na rovinu, kedy si najbližšie oblečiete krásne dlhé spoločenské šaty, ak nie na stužkovú? Náš tip na stužkovú sú preto dlhé padavé spoločenské šaty. Veľmi trendy a žiadané sú šaty, ktoré sú takzvané dvojdielne a skladajú sa zo samostatnej sukne a topu. AZ Collection ponúka dvojdielne modely v pastelových svetlých ale aj v tmavších, sýtych farbách. V našej ponuke však máme aj iné možnosti, ako napríklad šaty s odhaleným chrbtom, priliehavé na telo, šaty zdobené viac, či menej, prípadne šaty jednoduché bez zdobenia.

Nádherne, dlhé, princeznovské šaty s veľkou sukňou

Nádherne, dlhé, princeznovské šaty s veľkou sukňou

 

Trendy dvojdielny komplet v zlatej farbe

Trendy dvojdielny komplet v zlatej farbe

 

Stavte na pastelové farby

Pastelové farby sú hitom tohtoročnej sezóny. Inak tomu nebude ani na jeseň. Šatami v pastelových farbách rozhodne nič nepokazíte. Jemná ružová, modrá, marhuľková, či pistáciová farba je proste in. Ak však chcete byť výraznejšia nebojte sa ísť do ostrejších farieb.

Dlhé splývavé šaty zo sifónu v jemných pastelových farbách

Dlhé splývavé šaty zo sifónu v jemných pastelových farbách

 

Odhaľte bruško alebo chrbát

Ak patríte medzi slečny s ukážkovou postavou , aj na stužkovej môžete v rámci spoločenskej etikety zaujať. Hitom tohtoročnej sezóny sú šaty s poodhaleným bruškom, ktoré sú obľúbenejšími najmä u mladších vekových kategórií a práve preto sú vhodné aj na stužkovú. Určite stojí za to si vyskúšať aj takýto druh šiat. Taktiež nezanevrite ani na šaty s holým chrbtom, ktoré dotvárajú punc elegantnosti. Splývavé, dlhé spoločenské šaty s výrazným výstrihom na chrbte vedia dokonale podčiarknuť výnimočnú atmosféru nezabudnuteľnej udalosti, akou je stužková.

Očarujúce dlhé ,hodvábne šaty s odhaleným chrbtom

Očarujúce dlhé, hodvábne šaty s odhaleným chrbtom

 

Aké šaty si teda v skutočnosti vybrať na stužkovú?

Pri výbere spoločenských šiat na stužkovú dbajte na to ,aby ste sa cítili pohodlne a sama sebou. Samotná kúpa spoločenských šiat na Vašu stužkovú bude teda výhradne o Vás a pre Vás. V salóne AZ Collection v Bratislave Vám  s veľkým nadšením pre prácu so spoločenskými šatami ochotne a radi pomôžeme pri výbere Vašich vysnívaných šiat.

Zvodné dlhé šaty vyšívané s jemnou čipkou

Zvodné dlhé šaty vyšívané s jemnou čipkou

Dlhé, romantické šaty bohato nariasené

Dlhé, romantické šaty bohato nariasené

 

Kontakt

AZ collection s.r.o. Instagram Instagram
Obchodná 66
811 06 Bratislava
 
Tel.: 0904 / 920 020
Mail:    shop@azcollection.sk
Web:    www.azcollection.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pia:    10:00 - 18:30
Sobota:   9:30 - 13:00
Facebook: AZ collection

Mapa

Informácie k doprave.
PARKOVANIE v Tatracentrum.

Spolocenske saty Bratislava

Šaty na stužkovú

Nastal čas, keď sa každým dňom viac a viac približuje neopakovateľné obdobie pre maturantov – stužková. Stužková slávnosť je jedinečná udalosť v živote mladého človeka a preto sa k nej pristupuje s určitou dávkou dôležitosti. Otázkou aké šaty si mam vybrať na stužkovú, sa v tomto období začína zaoberať každá mlada maturantka ,ktorá chce pôsobiť na stužkovej očarujúco a výnimočné. Z tohto dôvodu je vyber vhodných spoločenských siať na stužkovú pre nastávajúce maturantky veľmi dôležitý.

Nastal čas, keď sa každým dňom  viac a viac približuje neopakovateľné obdobie pre  maturantov – stužková. Stužková slávnosť je jedinečná udalosť v živote mladého človeka a preto sa k nej pristupuje s určitou dávkou dôležitosti. Otázkou aké šaty si mam vybrať na stužkovú, sa v tomto období  začína zaoberať každá mlada maturantka ,ktorá chce pôsobiť na  stužkovej očarujúco  a výnimočné. Z tohto dôvodu je vyber  vhodných spoločenských siať na stužkovú pre  nastávajúce maturantky veľmi dôležitý.
čítať ďalej ››