Spoločemské šaty
Svadoné šaty
Doplnky

Svadobné a spoločenské šaty od AZ collection!

Chystá sa vo vašom okolí spoločenská udalosť? Chcete zažiariť, ale vo vašom šatníku neviete nájsť vhodný spoločenský kúsok? Táto situácia vám viac nemusí pokaziť pekný deň. V priestoroch predajne našej firmy AZ collection na Obchodnej 66 v Bratislave máme pre vás široký výber spoločenských šiat a doplnkov na všetky príležitosti.

Spoločenské šaty


Svadobné šaty


Doplnky


Spoločenské šaty Svadobné šaty Doplnky

Hľadáte spoločenské šaty v Bratislave na jednoduché nosenie, alebo šaty extravagantných strihov? Z našej bohatej ponuky spoločenských šiat si môžete vybrať koktejlové šaty, ktoré by nemali chýbať v šatníku žiadnej dámy a ktoré sú vhodné aj na iné ako večerné nosenie. Spoločenské šaty na stužkové a promócie sú dostupné v širokej škále farieb a strihov v rôznych veľkostiach.

Plesové šaty

Už tradičnou súčasťou nášho sortimentu sú spoločenské šaty na plesovú sezónu. Naše plesové šaty ulahodia extravagantným zákazníčkam, ale aj tým, ktoré vyhľadávajú spoločenské šaty klasických elegantných strihov a línii. Spoločenské šaty na svadby, oslavy a večierky oslovia aj najnáročnejších zákazníkov. Našim najmladším zákazníčkam vieme ponúknuť spoločenské šaty na venčeky, birmovky.

Všetky naše spoločenské šaty sú precízne prevedené z najkvalitnejších materiálov.

Doplnky k šatom

Ani s doplnkami k spoločenským šatám si viac nemusíte robiť starosti. Priamo v predajni vám nakombinujeme šaty s vhodnou bižutériou, kabelkou, štólou, kabátikom, kožušinkou, či so štýlovými rukávnikmi, a to všetko za odbornej asistencie nášho ochotného personálu.

Vďaka AZ collection sa na každej spoločenskej udalosti budete cítiť skvelo a príťažlivo!

Kontakt

AZ collection s.r.o. Instagram Instagram
Obchodná 66
811 06 Bratislava
 
Tel.: 0904 / 920 020
Mail:    shop@azcollection.sk
Web:    www.azcollection.sk
Otváracie hodiny:
Po - Pia:    10:00 - 18:30
Sobota:   9:30 - 13:00
Facebook: AZ collection

Mapa

Informácie k doprave.
PARKOVANIE v Tatracentrum.

Spolocenske saty Bratislava

Šaty na stužkovú

Nastal čas, keď sa každým dňom viac a viac približuje neopakovateľné obdobie pre maturantov – stužková. Stužková slávnosť je jedinečná udalosť v živote mladého človeka a preto sa k nej pristupuje s určitou dávkou dôležitosti. Otázkou aké šaty si mam vybrať na stužkovú, sa v tomto období začína zaoberať každá mlada maturantka ,ktorá chce pôsobiť na stužkovej očarujúco a výnimočné. Z tohto dôvodu je vyber vhodných spoločenských siať na stužkovú pre nastávajúce maturantky veľmi dôležitý.

Nastal čas, keď sa každým dňom  viac a viac približuje neopakovateľné obdobie pre  maturantov – stužková. Stužková slávnosť je jedinečná udalosť v živote mladého človeka a preto sa k nej pristupuje s určitou dávkou dôležitosti. Otázkou aké šaty si mam vybrať na stužkovú, sa v tomto období  začína zaoberať každá mlada maturantka ,ktorá chce pôsobiť na  stužkovej očarujúco  a výnimočné. Z tohto dôvodu je vyber  vhodných spoločenských siať na stužkovú pre  nastávajúce maturantky veľmi dôležitý.
čítať ďalej ››